Karrier

Aktuális állásajánlataink

Értékesítő munkatárs

Campona, Pólus, Sugár, Westend üzleteinkbe keresünk, vásárló orientált munkatársakat. Ha szereted a divatos fürdőruhákat és a szexi fehérneműket, illetve ha szeretnél egy lendületes csapat tagja lenni ,akkor itt a helyed !

Feladatok:

- teljes körű kiszolgálás vásárlók részére,

- áru átvétel,

- áru rendezése a vevőtérben,

- üzlet tisztán tartása

Elvárások :

- értékesítésben szerzett tapasztalat,

- jó kommunikációs és probléma- megoldó készség,

- megbízhatóság és elkötelezettség,

- ambíció

 Amit kínálunk :

-Több éve működő hálózat , fiatalos , fejlődő csapat tagja lehetsz,

- Lehetőséged van folyamatos szakmai fejlődésre,

- Korrekt fizetést és előrelépési lehetőséget biztosítunk,

- Elsőként azonosulhatsz a legújabb fürdőruha és fehérnemű trendekkel.

Amit biztosítunk :

  • dolgozói kedvezmény
  • előrelépési lehetőség
  • kellemes, barátságos munkakörnyezet

A fényképes önéletrajzokat az andi@konkurencia.hu email címre várjuk !